AMG1

Opis:

Replika elementów pakietu stylistycznego AMG1 przeznaczona do Mercedesa W124, produkowanego w latach 1989-1993 (wersja przedliftowa). Elementy wykonane w wlókna szklanego.

Cennik

PRODUKT: ZŁOTY [zł] EURO [€] FUNT [£]
Przedni zderzak 999246222
Progi 899222200
Tylny zderzak 999246222
Spoiler 3508678
Pakiet 2800690623
Pakiet kombi 2500616556

Zapytaj o Produkt

* wymagane